Zdrowie

  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4377

W specjalnej ankiecie mieszkańcy mogą ocenić pogotowie i szpitale

Mieliście kontakt z bielskim pogotowiem albo ze szpitalem pediatrycznym lub psychiatrycznym? Jeśli tak, wypełnijcie ankietę na ten temat. Bielskie starostwo, organ prowadzący wymienionych instytucji, czeka na wasze opinie jeszcze do końca grudnia. 

Wojciech Waligóra nadal będzie kierował bielskim pogotowiem
W specjalnej ankiecie mieszkańcy mogą ocenić pogotowie i szpitale · fot. Powiat bielski


Powiat bielski prosi o wystawienie oceny swoim jednostkom medycznym: Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej, Bielskiemu Centrum Psychiatrii - Olszówka oraz Bielskiemu Pogotowiu Ratunkowemu. To prośba do mieszkańców, którzy mieli kontakt z tymi placówkami. Pytamy o warunki pobytu, personel medyczny, działanie izby przyjęć, a w pogotowiu- pracę zespołu karetki.

Ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie zajmie 5 minut. Dotyczą konkretnej placówki i znajdziecie je tutaj. Oprócz pytań zamkniętych jest także pytanie otwarte, gdzie można wyrazić swoją opinię np. o działalności placówki w okresie pandemii. - Epidemia to chyba, jak dotychczas, najtrudniejsza próba dla systemu ochrony zdrowia. Wymusiła na placówkach wprowadzenie wielu zmian w organizacji usług. Opinia mieszkańców jest więc dla nas istotna podczas oceny, czy placówki sprostały i w jakim zakresie oraz co należy poprawić gdyby ten trudny czas powrócił - mówi Lucyna Majewska, naczelnik wydziału zdrowia w bielskim starostwie.

Swoje zdanie można wyrazić także w tradycyjnej formie - wypełniając ankietę papierową, dostępną w poszczególnych placówkach. Uwagi, zarówno te negatywne jak i pozytywne przekazane zostaną dyrektorom szpitali i pogotowia.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.