Zdrowie

  • 21 grudnia 2021
  • wyświetleń: 6776

Czechowicki punkt szczepień przeciwko COVID-19. Jak się zgłosić?

Mieszkańcy regionu nadal mogą zaszczepić się przeciwko COVID-19 w czechowickim Punkcie Szczepień Powszechnych, który znajduje się w NZOZ "Salus" przy ul. H. Sienkiewicza 6. Do PSP można zarejestrować się na trzy sposoby.

szczepienie, szeczpionka, koronawirus
Czechowicki punkt szczepień przeciwko COVID-19. Jak się zgłosić? · fot. mp / czecho.pl


Jak przypomina Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, w celu rejestracji na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych, należy powziąć jeden z poniższych kroków:
  • rejestracja przez infolinię 989 (całodobowo),
  • rejestracja przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP),
  • rejestracja dla mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice przez urzędową infolinię +48 667 772 637 - (poniedziałek-piątek 8.00-14.00).


- Osoba zarejestrowana otrzyma wygenerowany przez system SMS, potwierdzający termin szczepienia. W celu usprawnienia przebiegu szczepień uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz wypełnionego Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19. Kwestionariusze będą również dostępne w Punkcie Szczepień Powszechnych oraz na biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach - informuje czechowicki UM, który dodaje, że do Punktu Szczepień Powszechnych winny zgłaszać się wyłącznie osoby zdrowe, a osoby niepełnoletnie muszą stawić się z opiekunem.Ilu mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice do tej pory zaszczepiło się przeciwko COVID-19? Według danych Ministerstwa Zdrowia z 21 grudnia w pełni zaszczepionych jest 57% mieszkańców gminy (25 960 osób), z kolei pierwszą dawką - 58,6% czechowiczan (26 676 osób).

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj