Zdrowie

  • 19 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1866

Masaż gorącą czekoladą - cudowny prezent na święta

Materiał partnera:

Cudowny zapach prawdziwej czekolady oraz jej właściwości odżywcze i ujędrniające w połączeniu z głęboko relaksującym masażem przywrócą Ci dobre samopoczucie, energię i pozostawią Twoją skórę w znakomitej kondycji. Już jeden zabieg ukoi nerwy i wprowadzi Cię w dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin - hormonów szczęścia. Prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów!

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


W masażu gorącą czekoladą wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca, które obfitują w kofeinę. Pobudza ona krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, spowolni starzenie dzięki zawartości antyoksydantów, zwiększy napięcie skóry, poprawi jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku. Skóra stanie się nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku.

Masaż ciepłą czekoladą przeprowadzany jest przez doświadczone fizjoterapeutki i masażystki przy nastrojowym oświetleniu i w akompaniamencie relaksacyjnej muzyki.

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Eleganckie zaproszenie

Bony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń.
Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie do 22 grudnia. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwość zakupu E-VOUCHERA. Opcja jest wygodna dla osób, które chcą zakupić prezenty bez wychodzenia z domu. E-Bony są dostępne na naszej stronie internetowej http://www.fizjos.pl.

Zabiegi i wizyty prowadzimy: PN-PT w godz. 7.00-21.00 oraz w wybrane soboty.

Rejestracja telefoniczna Gabinetu Fizjos jest czynna: PN-PT w godz. 8.00-19.00 do 22 grudnia.

FIZJOS - MASAŻ, FIZJOTERAPIA, USG, WKŁADKI

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626



Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

firma Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj