
Zdrowie
- 23 lutego 2024
- 27 lutego 2024
- wyświetleń: 5309
Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Szczegóły
Za nami:
Kaufland wraz z partnerami - Geneva Trust i LUX MED - zapraszają mieszkanki województwa śląskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym.

W lutym na parkingach wybranych sklepów Kaufland pojawią się mobilne punkty badań mammograficznych. Mammobusy zaparkują również w miastach województwa śląskiego, w tym we wtorek 27 lutego przy ulicy Słowackiego 31 w Czechowicach-Dziedzicach.
Do bezpłatnych badań mogą przystąpić panie w wieku od 45 do 74 lat (przy określeniu wieku decyduje rok urodzenia), które posiadają ubezpieczenie i w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Aby zapisać się na badanie w naszym mieście, należy zadzwonić pod numer 58 767 34 44 (Geneva Trust).
W 2023 roku mammobusy zaparkowały na parkingach sklepów Kaufland ponad 1200 razy. W 2024 roku sieć ponownie zachęca do odwiedzania mammobusów, które pojawią się przy wybranych marketach Kaufland. W lutym mobilne punkty badań zaparkują w blisko 100 lokalizacjach.
ZOBACZ TAKŻE

11 lutegoBędzie można skorzystać z bezpłatnej mammografii. Mammobus odwiedzi dwa miejsca

2 marcaRusza nabór do Grupy Ratownictwa PCK Czechowice‑Dziedzice

"AED dla Zabrzega". Trwa zbiórka na ogólnodostępny defibrylator

Ważna wiadomość dla pacjentów przychodni OLK. Zmieniła się lokalizacja realizowania świadczeń

Gorący tematWażna zmiana dla mieszkańców. Od Nowego Roku w niedziele i święta będzie czynna dodatkowa apteka

[FOTO] Pozytywna energia i zdrowe nawyki. Za nami kolejna edycja programu "Zdrowa Rzepa''
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


