
Zdrowie
- 4 maja 2024
- 11 maja 2024
- wyświetleń: 6048
[FOTO] Na pl. Jana Pawła II czechowiczanie znów chętnie dzielili się krwią
W czwartek 9 maja odbyła się tradycyjna akcja krwiodawstwa na placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach. Czechowiczanie znów chętnie dzielili się krwią.
Jak informują organizatorzy, podczas akcji krwiodawstwa zarejestrowały się 32 osoby, a życiodajnym płynem ostatecznie podzieliło się 28 osób. Dzięki temu udało się zebrać blisko 13 litrów krwi.
Krew można także oddawać codziennie w oddziałach terenowych:
- w Bielsku-Białej przy ul. Wyspiańskiego 21 (na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpital Miejski im. Jana Pawła II). Rejestracja dawców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.30.
- w Pszczynie przy ul. dr. Witolda Antesa 11A. Rejestracja dawców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.30.
Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Za nami lutowa akcja krwiodawstwa na Placu Jana Pawła II

[FOTO] Za nami grudniowa akcja krwiodawstwa na Placu Jana Pawła II

[FOTO] Krwiodawcy świętowali w Czechowicach-Dziedzicach. W Dworku Eureka odbyła się uroczysta gala

Za nami tradycyjna akcja krwiodawstwa na Placu Jana Pawła II

Na budynku SP5 został zamontowany defibrylator AED. Jest dostępny dla wszystkich mieszkańców

"AED dla Zabrzega". Trwa zbiórka na ogólnodostępny defibrylator
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

