czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Edukacja

  • 8 maja 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5790

Aktywne warsztaty dla nauczycieli z DobEdu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj

Za nami:

Czekając na sezon urlopowy DobEdu zaprasza na ostatnie przed wakacjami szkolenia dla nauczycieli przedszkola, klas 1-3 szkoły podstawowej, szkół specjalnych i wszystkch innych, którzy pracują z dziećmi w wieku od 3 do 8, 9 lat.

Aktywne warsztaty dla nauczycieli


"Bumbumkowe nauczanki" - na szkoleniu uczestnicy poznają zbiór piosenek, których celem jest ułatwienie dzieciom zapamiętania różnych treści edukacyjnych. Więcej o szkoleniu: www.dobedu.pl/kopia-bumbumkowe-poruszanki

Terminy:
  • 10.05 - Hecznarowice k. Kęt
  • 24.05 - Czechowice-Dziedzice
"Bumbumkowe poruszanki" - szkolenie umożliwia poznanie zabaw ogólnorozwojowych w żywiołowych rytmach i nowoczesnych aranżacjach. Więcej o szkoleniu: www.dobedu.pl/bumbumkowe-poruszanki

Terminy szkoleń:
  • 8.05 - Strumień
  • 19.05 - Cieszyn
Ponadto 5 czerwca zapraszamy na szkolenie "Dziecko zaangażowane w proces edukacyjny - techniki wspomagające nauczanie dzieci w wieku 5 - 10 lat" do Czechowic-Dziedzic, gdzie głównie nauczyciele klas 1-3 będą mogli poznać ciekawe sposoby na organizację pracy w klasie.

Zapisy: www.dobedu.pl. Ilość miejsc ściśle ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

DobEdu

43-512 Bestwina
ul. Podleska 116

tel. 881203113Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

DobEdu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj