Edukacja

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4824

Zdalne nauczanie teorii w OSK Prawko

Materiał partnera:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnym i przyszłym klientom OSK Prawko proponuje odbycie części teoretycznej kursu na prawo jazdy w formie platformy internetowej. Przy tym nie trzeba mieć profilu PKK. Będzie można to zrobić to bez pobrania profilu.

Mamy obecnie bardzo trudne czasy szczególnie dla branż, gdzie wartość firmy uzależniona jest od klientów bezpośrednich czyli kontaktów międzyludzkich.

Nie możemy spotykać się bezpośrednio, możemy się kontaktować przez różne aplikacje, komunikatory czy media społecznościowe. Pozamykano WORD-y - nie mamy gdzie zdawać egzaminów państwowych, nie możemy prowadzić części praktycznej ani teoretycznej kursów na prawo jazdy bo jest to karane. To wszystko uniemożliwia ukończenie kursów na 100%.

Pomyślmy jednak spokojnie! Ten czas minie, wcześniej czy później. Razem wszyscy zwyciężymy i wrócimy do w miarę normalnego świata.

Patrząc pozytywnie w przyszłość, żyjmy w miarę normalnie i starajmy się przetrwać ten trudny czas, ale też spróbujmy go w jakiś sposób spożytkować.

Jak wszystko kiedyś ruszy, zrobicie badania lekarskie wyrobicie profil PKK i wtedy spotkamy się na sali wykładowej, i ustalimy resztę tematów, które nas będą interesować a ja osobiście przeprowadzę zajęcia teoretyczne w pigułce i będziecie mogli z biegiem czasu rozpocząć jazdy.

Wszystkich zainteresowanych takim programem OSK zaprasza do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez FB.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzwońcie,piszcie, pytajcie.
Tel. 602 891 398 Tomasz Seniow Kierownik OSK PRAWKO
Pozdrawiam

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

kom. 602891398Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK Prawko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj