Edukacja

  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 5332

Nowoczesne technologie teleinformatyczne w OSK Prawko

Materiał partnera:

Rozprzestrzenianie się koronawirusa zachwiało bardzo mocno sektorem szkolnictwa nie tylko podstawowego, ale również sektorem komercyjnym jak między innymi nauką jazdy. W wielu ośrodkach szkolenia się zatrzymały, a pracownicy skorzystali z urlopów ze względu na czasowe zamknięcie szkół nauki jazdy. Tam gdzie to możliwe, OSK przeszły w tryb pracy zdalnej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"
Nowoczesne technologie teleinformatyczne w OSK Prawko


Również OSK Prawko wykorzystał ten czas bardzo owocnie i przygotował stanowiska informatyczne z możliwością nauczania przepisów ruchu drogowego w trybie online. Z jednej strony wykładowca Kierownik OSK Prawko, po drugiej stronie kursanci. Prowadzimy pełną teorię poprzez wykorzystanie aplikacji Zoom, Teams czy Google Meet.

To dzisiaj jedyny słuszny kierunek pod warunkiem, że wykonamy go profesjonalnie, a kursant otrzyma pełny pakiet wiedzy z zakresu kodeksu drogowego.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"
Nowoczesne technologie teleinformatyczne w OSK Prawko


Zapewniamy dzięki temu bezpieczeństwo nie tylko Wam, ale również samym sobie, a cały materiał jest wyłożony w sposób profesjonalny i przejrzysty. Przygotowaliśmy tak materiał, aby móc wykonywać z Wami ćwiczenia praktyczne przy zastosowaniu nowoczesnych technik teleinformatycznych wraz ze zdalnym udostępnianiem ekranów komputerów oraz tablic multimedialnych.

Wszyscy są zgodni, że ochrona zdrowia jest w tej chwili absolutnym priorytetem, jednakże nie możemy z powodu epidemii zatrzymać całkowicie świata i szkolenia motorowego więc działamy.

Zapraszamy na nowe KURSY PRAWA JAZDY KAT. B zgodnie z terminarzem na stronie http://www.prawko.bielsko.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

kom. 602891398Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK Prawko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj