Edukacja

  • 18 października 2021
  • wyświetleń: 4528

Nowe kursy prawa jazdy w OSK Prawko w Czechowicach i Bielsku

Materiał partnera:

Trwają zapisy na nowy kurs prawa jazdy Kat. B, który rozpocznie się w Czechowicach-Dziedzicach w czwartek, 4 listopada o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych oraz w środę, 3 listopada o godzinie 16.00 w Bielsku - Białej przy ul. Komorowickiej 35.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"


Zapewniamy pełny cykl wykładów z przepisów ruchu drogowego w formie ONLINE (przez aplikację ZOOM oraz, ewentualnie - jeżeli warunki pandemiczne na to pozwolą - na miejscu w salach wykładowych. Zapewniamy pomoce dydaktyczne, dogodne RATY, oraz profesjonalne podejście do kursanta a co najważniejsze pozostaje stara cena za kurs prawa jazdy z gwarancją do końca stycznia 2022 roku.

Od grudnia 2021 niestety nowe ceny w pogoni za drożejącym paliwem.

Chcesz zdać przepisy bez problemu na egzaminie Państwowym wybierz OSK PRAWKO. Cykl wykładów daje solidne podstawy do złożenia tego egzaminu w wynikiem pozytywnym.

Zapewniamy 4 pojazdy szkoleniowe 5 instruktorów w tym dwie przesympatyczne Panie instruktorki. Materiały szkoleniowe dajemy na własność z pełnym pakietem dostępu do TESTÓW EGZAMINACYJNYCH!!!! Zapewniamy badania lekarskie na miejscu w Ośrodku Szkolenia Kierowców w promocyjnej cenie!!!!

Zaczynamy!! Robimy to szybko i sprawnie!! JAZDY MINIMUM DWA RAZY W TYGODNIU.

Zapisów można dokonać poprzez stronę internetową http://www.prawko.bielsko.pl lub telefonicznie pod numerem 602 891 398

ZAPRASZAM. Kierownik OSK PRAWKO Tomasz Seniow

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

kom. 602891398Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK Prawko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj