czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Edukacja

  • 19 maja 2022
  • wyświetleń: 1579

Nauczycielki ZSTiL na kursie organizowanym w Barcelonie

W pierwszym tygodniu maja dwie nauczycielki języka angielskiego z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach wzięły udział w kursie "Creative Strategies for Language Teachers: Make it Easy, Make it Real!", który został zorganizowany przez European Academy of Creativity z siedzibą w Barcelonie i miał na celu zaznajomić uczestników z kreatywnymi i praktycznymi pomysłami na lekcje języka obcego oraz ze strategią Artful Thinking.

Nauczycielki ZSTiL na kursie organizowanym w Barcelonie
Nauczycielki ZSTiL na kursie organizowanym w Barcelonie · fot. ZSTiL


Mobilność jest częścią projektu "Rutynie - Nie!" realizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach, a finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Wyjazd był również okazją do poznania kultury hiszpańskiej i katalońskiej, zobaczenia najbardziej urokliwych zakątków Barcelony wraz z jej wspaniałą architekturą i sztuką oraz wymiany doświadczeń z nauczycielami z Finlandii, Chorwacji i Włoch.

Joanna Krysta
źródło: ZSTiL Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.