
Najnowsze
- 12 czerwca 2012
- wyświetleń: 4682
O narkotykach dla dyrektorów szkół
Burmistrz Czechowic-Dziedzic i Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej zapraszają na szkolenie "Narkotyki - prawda i mity", które odbędzie się 12 czerwca od godziny 9.00 do 13.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach (sala 305, II piętro).
.jpg)
Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Poruszą takie zagadnienia jak: podstawowe informacje dotyczące środków odurzających i substancji psychotropowych, lokalne trendy dotyczące rodzajów i sposobów przyjmowania środków psychoaktywnych, problem posiadania i używania środków w świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, procedury postępowania szkoły w przypadku ujawnienia środka psychoaktywnego lub ucznia pod jego wpływem, a także zakres odpowiedzialności dyrekcji szkoły: uprawnienia i obowiązki.
Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do dyrektorów szkół, ale również do nauczycieli, wychowawców, pedagogów i osób pracujących z młodzieżą. Uczestnictwo jest nieodpłatne.
Zgłoszenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, tel. 32 214-71-61 do 6 czerwca.
ZOBACZ TAKŻE

Nastolatka prawie straciła życie. Narkotyki zakupiła w aplikacji

Powiat bielski wsparł policję. Dotacja na urządzenie niezbędne do walki z narkotykami

[FOTO] W pożarze stracili dach nad głową. Trwa zbiórka na rzecz pogorzelców z Kaniowa

43-latka jechała prawie trzy razy szybciej, niż pozwalają przepisy

Policjant z Czechowic-Dziedzic wicemistrzem Europy w jiu-jitsu

[FOTO] OSP Bestwina ma 135 lat. Za nami obchody jubileuszu jednostki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.