czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2011
  • 29 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 4823

Koncert Grupy Operacyjnej w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

29 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach wystąpi Grupa Operacyjna. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00.

Grupa Operacyjna


Grupa Operacyjna - polski zespół hip-hopowy z Zielonej Góry. Powstał w 1996 jako grupa czteroosobowa. Po roku grupa rozpadła się. W 2000 Ziemowit nawiązał współpracę z Mieszkiem . Nagrali wspólnie solowe demo Mieszka zatytułowane Świat Foxa. Grupa debiutowała albumem "Terapia Szokowa" wydanym w 2005.

W 2006 Grupa Operacyjna nagrała piosenkę i teledysk "Nie będzie niczego" z udziałem Krzysztofa Kononowicza. W 2007 nagrała utwór i teledysk "Bądź sobą", a następnie utwór "Świr". Kolejny singel zespołu nosi nazwę "Mordo Ty Moja", nawiązującą do zwrotu "Mordo ty moja" używanego w kampanii wyborczej w 2007. W 2008 nakręcili teledysk do swojego najnowszego utworu pod tytułem "Mieszko". 3 października ukazał się nowy album Grupy Operacyjnej "Stan Wyjątkowy". 30 stycznia 2010 roku odbyła się premiera nowego albumu zespołu "Materiał Wybuchowy".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj