Rozrywka

  • 29 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 1481

Radość życia - konkurs i przegląd

Spółdzielcze Centrum Kultury "Best" przy SM "Złote Łany" oraz Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miasta w Bielsku-Białej zapraszają do udziału w IX Integracyjnym Konkursie Recytatorskim i VII Przeglądzie Innych Form Artystycznych Proteus "Radość życia" w twórczości ks. Jana Twardowskiego.

Proteus


Proteus


Proteus


Konkurs odbędzie się 17 maja (wtorek) o 9.00 w Spółdzielczym Centrum Kultury "Best" przy ul. Jutrzenki 18 w Bielsku-Białej. Celem jest upowszechnienie twórczości ks. Jana Twardowskiego oraz integracja dzieci zdrowych z niepełnosprawnymi.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Każda szkoła może zgłosić do trzech reprezentantów w poszczególnych kategoriach, po wcześniejszym przeprowadzeniu eliminacji szkolnych.

Inne formy artystyczne, np. plastyczne, taneczne czy parateatralne są zarezerwowane tylko dla uczniów niepełnosprawnych i mają charakter przeglądu, nie konkursu. W tym wypadku nie obowiązuje ograniczenie ilości uczestników.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 13 maja. Należy je przesłać na adres: Spółdzielcze Centrum Kultury "Best" (ul. Jutrzenki 18, 43-300 Bielsko-Biała)z dopiskiem na kopercie "Proteus" bądź na adres e-mail: konkurs.proteus@gmail.com (w temacie maila należy wpisać "zgłoszenie"). Po otrzymaniu zgłoszenia, opiekun zostanie poinformowany o rejestracji uczestnika drogą mailową. Przy osobach niepełnosprawnych prosi się o zaznaczenie rodzaju niepełnosprawności, aby przygotować uczestnikom odpowiednie warunki do występu.

Jury będzie oceniać uczniów na podstawie wybranego repertuaru, interpretacji, kultury słowa i wyrazu artystycznego. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.