czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 czerwca 2011
  • 11 czerwca 2011
  • wyświetleń: 1560

Rodzinny Dzień Radości

Za nami:

Wychowawczynie świetlicy środowiskowej "Słoneczko" w Kaniowie wraz z grupą pomocników zapraszają na Rodzinny Dzień Radości, który odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w godz. od 14 do 18.30 na terenach rekreacyjnych.

Organizatorzy proponują wspólną zabawę, gry, konkursy, rywalizację indywidualną oraz drużynową rodzin. Dzieci będą mogły za darmo korzystać ze zjeżdżalni oraz pobawić się w zamku dmuchanym, postrzelać z pistoletu do paintballa, postrzelać z wiatrówki, pistoletu, łuku, pograć w hokeja, wziąć udział w ciekawych "wyścigach", pośpiewać karaoke.

Oprócz tego będzie loteria fantowa, słodki poczęstunek i inne jeszcze zajęcia, np. malowanie twarzy, rysunki, itp. Rodzin, które będą rywalizować w konkursach rodzinnych i uzyskają najwięcej punktów otrzymają nagrody i pamiątkowe statuetki.

W Janowicach z kolei, również w sobotę, 11 czerwca, odbędzie się VI Janowicki Rajd Rowerowy połączony z Piknikiem Rodzinnym.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.