czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2011
  • 26 czerwca 2011
  • wyświetleń: 5223

Żabionalia: Avocado i Manchester

Za nami:

25 i 26 czerwca w Chybiu odbędą się Żabionalia. Gwiazdami tegorocznych koncertów będą: Avocado, Stonehenge i zespół Manchester.

Avocado
Zespół Avocado


Żabionalia rozpoczną się w sobotę o 9.00 na stadionie Cukrownika Gminnymi Zawodami Pożarniczymi. Tego samego dnia o 14.30 w amfiteatrze odbędzie się Dzień Ekologiczny, którego punktem będzie Festiwal Piosenki Ekologicznej I Turystycznej "Utopiec". O 19.00 swoje umiejętności zaprezentuje Chybska Orkiestra Dęta. O 20.00 czekają nas kolejne muzyczne atrakcje, bowiem na scenie pojawią się zespół Avocado (finalista programu "X-Factor"), a po nim Stonehenge.

Drugiego dnia od 9.00 na strzelnicy Henryka Sojki będzie odbywał się XVII Turniej Strzelecki o Puchar Wójt Gminy Chybie. O 16.30 Żabionalia powrócą do amfiteatru. W programie: blok dla dzieci i koncert laureatów Festiwali Piosenki Dziecięcej "Młoda Gwiazda". O 19.3 publiczność rozbawi kabaret Nowaki, a następnie na scenie zagra grupa Manchester. Imprezę zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.