czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2270

Modelarze we Wrocławiu

W czerwcu odbyły się VI Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych. Nie zabrakło w niej pasjonatów modelarstwa z Bestwiny.

Reklama

Impreza znana bardzo dobrze modelarzom w kraju przyciągnęła w tym roku wiele nowych osób. W konkursie przedstawiono 297 modeli kartonowych. W trakcie trwania imprezy można było udoskonalić własny warsztat modelarski poprzez uczestnictwo w wielu interesujących zajęciach praktycznych, które organizatorzy zapewnili wszystkim zainteresowanym. Można było nauczyć się wielu ciekawych technik klejenia oraz zapoznać się z malowaniem aerografem.

VI Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych · fot. CKSiR Bestwina


Konkurs swoim charakterem stawia na integrację środowiska modelarskiego, które tak chętnie przyjechało do Wrocławia w tym roku. W konkursie nie zabrakło modelarzy z Bestwiny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ udało się nam zdobyć aż 4 wyróżnienia.

Laureatami konkursu zostali: Klaudiusz Wojtuszek, Marek Bury, Mateusz Masny oraz Adrian Ochman. Przed nami wiele wysiłku, gdyż staramy się przygotować nowe prace do konkursów, które odbędą się we wrześniu w Rudzie Śląskiej, Jaworznie oraz Przeciszowie.

aka / czecho.pl

źródło: CKSiR Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.