czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2011
  • 25 września 2011
  • wyświetleń: 13764

Kinowy multiplex w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

W nowym centrum handlowym, które powstaje w Czechowicach-Dziedzicach znajdzie się miejsce na kinowy multiplex. Czy będzie poważną konkurencją dla modernizowanego "Świtu"?

Reklama

Centrum handlowe tesco
Multikino pojawi się w Centrum Handlowym "Stara Kablownia"


świt 3d bitwa warszawska
Plakat reklamujący nową technologię w kinie Świt


Jednym z najemców w "Starej Kablowni" ma być Multikino. Firma, która posiada swoje placówki w największych polskich miastach, planuje w Czechowicach-Dziedzicach uruchomić cztery sale kinowe. Widzowie będą mogli spodziewać się tutaj wielu premier i nowości.

Tym samym nowe kino może stać się dość poważną konkurencją dla "Świtu" znajdującego się w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Niepodległości. Nie stoi on jednak na straconej pozycji. Właśnie kończą się tu prace związane z zamontowaniem projektora cyfrowego i urządzeń niezbędnych do oglądania filmów w technologii 3D. Jeszcze we wrześniu będziemy mogli obejrzeć w tej technologii "Bitwę Warszawską" w reżyserii Jerzego Hoffmana.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj