czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 września 2011
  • 26 września 2011
  • wyświetleń: 8979

De Nuevo w Must be the Music

Bielski zespół De Nuevo, w którego składzie jest mieszkaniec naszego miasta Marcin Szermański, wystąpił w niedzielę w muzycznym programie Polsatu Must be the Music - tylko muzyka.

de nuevo Marcin Szermański
Marcin Szermański


Występ był bardzo udany, więc muzycy z De Nuevo zakwalifikowali się do następnego etapu programu.

Marcin Szermański jest gitarzystą, absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie gitary. Obecnie jest nauczycielem w POSM w Bielsku-Białej oraz PSM w Katowicach.

Zespół De Nuevo istnieje od 4 lat. W skład zespołu wchodzi siedmiu profesjonalnych muzyków. Artyści określają swoją muzykę jako butelka najlepszego hiszpańskiego wina, pełnego harmonii, intrygującego bukietu andaluzyjskich brzmień z wyczuwalną nutą rockowych klimatów, przeplatanych rytmami latino, które czynią jego smak rasowym i pełnym mocnego charakteru.

W repertuarze De Nuevo znaleźć można przede wszystkim przeboje: Gipsy Kings, Martires del Compas czy Davida Bisbala, m.in. "Bamboleo", "Volare", "Baila baila", "Buleria" czy "Oye". Zespół prezentuje również własne aranżacje "Maria" Santany, "Un Dos Tres" Rickiego Martina i wiele innych.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.