czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 września 2011
  • wyświetleń: 2637

Dajcie Dzieciom Uśmiech

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Tradycyjnie jak co roku MBP przyłączyła się do obchodów Dni Czechowic-Dziedzic zapraszając dzieci specjalnej troski na imprezę "Dajcie Dzieciom Uśmiech" do "Dworku Stara Cynkownia" w dniu 22 września.

dajcie dzieciom uśmiech, mbp
fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Ta wielka sala wypełniona została po brzegi zaproszonymi dziećmi, opiekunami oraz mieszkańcami pensjonatu "Złota Jesień". Swoją obecnością i łakociami,imprezę zaszczycił Burmistrz Maciej Kołoczek.

Punktem artystycznym był występ orkiestry pod kierownictwem pani Urszuli Szkucik - Jagiełka a do tańca przygrywał uczeń GP2 - Grzegorz Faber. Czekoladowa fontanna wraz z innymi słodkościami, ufundowana została przez Państwa Bożenę i Jerzego Szczurków, właścicieli dworku, którzy także nieodpłatnie udostępnili nam piękną salę.

Uzupełnieniem spotkania były gry, zabawy i konkurencje związane z porami roku. Dzieci przebierały się za wiosnę, lato, jesień i zimę po czym prezentowały na "wybiegu" swoje kreacje otrzymując gromkie brawa od publiczności.

Tradycyjnie konkurs pt. "Jaka to Melodia?" oraz "Śpiewać każdy może", cieszyły się ogromnym powodzeniem. Na zakończenie rozdano paczki ze słodyczami i sympatycznymi pluszakami. Do miłego zobaczenia w przyszłym roku, to słowa pożegnania i podziękowania skierowane do zaproszonych gości.

aka / czecho.pl
źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj