czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 listopada 2011
  • wyświetleń: 3442

Akustyczne Historie w Chybiu

Czechowicki zespół Akustyczne Historie zagrał 4 listopada w klubie "Pod Amfiteatrem" w Chybiu. Zespól wykonał piętnaście autorskich piosenek.

Reklama

akustyczne historie
Zespół Akustyczne Historie


Muzyka wykonywana przez Akustyczne Historie to szeroko pojęta twórczość autorka . Jak sami mówią: Naszym znakiem rozpoznawczym jest muzyka autorska. Wszystkie kompozycje i prawie wszystkie teksty to nasza twórczość lub osób zaprzyjaźnionych. Sporadycznie sięgamy po tzw. wielką poezje i literaturę.

Akustyczne Historie w Chybiu · fot. Mariusz Szcześniak manfly.pl


Przykładem może być piosenka "Pustkowia" do wiersza Roberta Frosta czy Świat według Tolkiena do wiersza, jak sam tytuł sugeruje, mistrza Tolkiena. Poruszamy się w kręgu szeroko
rozumianej akustycznej piosenki autorskiej, jednak w naszej muzyce można doszukać się wielu gatunków, poczynając od typowej poezji śpiewanej, a kończąc na dynamicznej pulsacji rockowej, po drodze spotykając elementy folku czy jazzu. Mamy otwarte głowy, nie stawiamy sobie sztucznych barier czy granic. Planujemy ostro ruszyć z koncertami, zatem czekamy na propozycje.

Skład:
Agnieszka Chodźba- wokalizy
Arek Piela- gitarka elektryczna
Rafał Kwaśniak - perkusja i inne cuda
Rafał Wiśniewski- gitara basowa
Jacek Sokołowski- gitara klasyczna, zaśpiewy, tworzyciel pieśni.

Jacek Sokołowski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.