Rozrywka

  • 29 listopada 2011
  • wyświetleń: 4933

"Zmierzch": nowa część w Świcie

Za nami:

"Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" to propozycja czechowickiego kina Świt na najbliższe dni. Film będzie można oglądać do 8 grudnia.

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1


Pierwsza część finału najpopularniejszej sagi na świecie! Epicka opowieść o miłości nie z tego świata! Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności.

Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność.

Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzi niepokój Volturi - przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

aka / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Reklama

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Komentarze

UWAGA - do 1 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.