Reklama

Rozrywka

  • 17 grudnia 2011
  • wyświetleń: 1278

Warsztaty artystyczne w bibliotece

9 grudnia miało miejsce kolejne spotkanie w ramach projektu "Zysk z dojrzałości. Aktywizacja społeczno-kulturalna osób w wieku 45+", podczas którego zapanowała pasja tworzenia.

Biblioteka, warsztaty
Czerpanie papieru pod kartki świąteczne - warsztaty artystyczne · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Warsztaty artystyczne poprowadziła firma Kalander. Uczestnicy mieli okazję wyczerpać kartki świąteczne, odbijać lakowe pieczęcie z inicjałami, pisać swoje imiona gęsim piórem czy barwić papier metodą japońską. Dowiedzieli się także co nieco o historii papieru i drukarstwa. Popołudnie upłynęło w atmosferze artystycznego chaosu i dobrej zabawy. Własnoręcznie wykonane prace okazały się być doskonałym pomysłem na świąteczny prezent, tym bardziej, że święta tuż tuż.

Projekt ten jest w 85% współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 oraz w 10% z budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj