Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1544

Zapisy na Underground Festiwal

W tym roku odbędzie się już szósta edycja koncertu Underground Festiwal. Tym razem jednak po raz pierwszy impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Foto-temat: Underground Festiwal
Underground Festiwal


Underground Festiwal został zaplanowany na pierwsze dni lipca. Obecnie, do 9 stycznia organizatorzy czekają na zgłoszenia od zespołów, które chciałyby zagrać w ramach przeglądu. Należy je przesyłać na adres e-mail: underground_festiwal@o2.pl.

W wiadomości powinny znaleźć się: nazwa zespołu, miejscowość, rodzaj wykonywanej muzyki,krótka historia, skład, strona internetowa/myspace, a także minimum 15-minutowy materiał w możliwie najlepszej jakości.

Występy zgłoszonych zespołów odbędą się pierwszego i drugiego dnia imprezy, przed występami zaproszonych gości. Tym razem organizatorzy planują wybór pięciu zespołów, które wystąpią na festiwalowej scenie obok gwiazd.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.