Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 stycznia 2012
  • 24 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1939

Spotkanie z o. Leonem Knabitem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

19 stycznia nasze miasto po raz drugi gościło ojca Leona Knabita, który zgodnie z obietnicą złożoną w maju Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Ewie Kmiecik-Wronowicz, przyjechał zaprezentować swoją najnowszą książkę pt. "Dekalog".

Dekalog Knabit
Książka o. Leona Knabita


Czechowiczanie, mimo deszczowej pogody, licznie przybyli do kościoła NMP Wspomożenia Wiernych, gdzie dzięki uprzejmości proboszcza parafii, ks. Antoniego Młoczka, miało miejsce spotkanie. Wizyta rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez ojca Leona, w trakcie której wygłosił także kazanie.

Homilia miała swoją kontynuację po nabożeństwie, gdy Benedyktyn opowiadał o "Dekalogu" ale także o innych książkach, które ukażą się niebawem. W trakcie spotkania można było zakupić promowany "Dekalog", oraz inne publikacje autorstwa ojca Leona Knabita. Zebrani ustawiali się najpierw w długiej kolejce po książkę, a potem po wyjątkową dedykację.

Ojciec Leon nie tylko podpisywał bowiem swoje dzieła, ale także obdarowywał uśmiechem, ciepłym słowem, uściskiem dłoni, okazując każdemu zainteresowanie i serce.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.