czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 stycznia 2012
  • 11 lutego 2012
  • wyświetleń: 1955

Wyjazd do Parku św. Mikołaja

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym z opiekunem) w dniu 11 lutego do Parku św. Mikołaja w Zatorze.

Park św. Mikołaja to miejsce, w którym czeka wiele atrakcji. Twórcy parku chcą przywrócić tamten klimat i ożywić wspomnienia, proponując najmłodszym niezwykłą wędrówkę ścieżkami bajek, gdzie każdy znajdzie coś co sprawi, że przeżyje chwile wzruszeń i radości. Na zaczarowanej ścieżce "Parku św. Mikołaja" spotkać można magiczne postacie z ulubionych bajek w scenerii tysięcy magicznych światełek oświetlających cały park (...) "

Cena wyjazdu to: 10 zł (przejazd) i 20zł - cena biletu( wejście grupowe wraz z przewodnikiem). W programie: zwiedzanie parku "bajkową ścieżką", parada św. Mikołaja, interaktywny pokaz 3D.

Wyjazd o godzinie 13.45 z parkingu MOSiR. Zapisy prowadzone są w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w godzinach od 7.30 do 19.30 (tel. 32 215-27-06).

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.