czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3721

Cyrk Warszawa w Czechowicach

We wtorek 17 kwietnia ze specjalnymi atrakcjami dla dzieci i nie tylko oraz z nowym atrakcyjnym programem do Czechowic-Dziedzic zawita Cyrk Warszawa.

Reklama

Cyrk Warszawa
fot. Cyrk Warszawa


Cyrk Warszawa
Cyrk Warszawa, to cyrk z tradycjami - istnieje od 1947 roku · fot. Cyrk Warszawa


W tym sezonie cyrk prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia będzie można zobaczyć rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika.

Mistrzowskie groteski akrobatyczne z szalonym fortepianem oraz na latarni zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce wybitny polski artysta cyrkowy Mirosław Bogut. Przez wiele lat jego popisy na arenie były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych.

Pokaz gołębi, małpek, węży i piesków przedstawią nasi goście z Ukrainy- duet Fantik . Atrakcją tegorocznego show są popisy napowietrzne na ruchomym trapezie w wykonaniu Olega Sysuna z Bułgarii. Ten pokaz możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa.

Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo oraz clown Fantik.

To wszystko, a nawet więcej już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w Czechowicach-Dziedzicach przy pływalni MOSiR.

Widowisko cyrkowe będzie można zobaczyć 17 kwietnia o godzinie 15.30 oraz 18.00.

Bilet dla 1 osoby dorosłej i 2 dzieci do lat 10 kosztuje 50 zł.

---

KONKURS:

Zaproszenia otrzyma pięć pierwszych osób, które na adres redakcja@czecho.pl prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Pod jaką nazwą początkowo (od 1947 roku) działał Cyrk Warszawa?

Prawidłowa odpowiedź: Cyrk nr 3

Każde zaproszenie obejmuje 1 osobę dorosłą oraz 2 dzieci do lat 10-ciu. Zaproszenie do wykorzystania w dniu 17 kwietnia.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony. Informacja o sposobie odebrania biletów została rozesłana mailami do zwycięzców.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.