czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 kwietnia 2012
  • 9 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4424

Koncert zespołu "Dzień Dobry"

Za nami:

9 czerwca o godzinie 19.00 w Domu Harcerza przy ul. Narutowicza 4
w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się koncert zespołu "Dzień Dobry". Bilety w cenie 28 zł można zamawiać pod numerem telefonu 695-562-311 oraz mailowo koncert@czechowice-dziedzice.zhp.pl.

Reklama

harcerz, zhp, jubileusz, dzień dobry


dzień dobry
Zespół Dzień Dobry


W ten sposób zespół "Dzień Dobry" uświetni obchody 10-lecia nadania imienia twórców harcerstwa - Olgi i Andrzeja Małkowskich Hufcowi Czechowice-Dziedzice w ramach Jubileuszowego Zlotu Hufca. Szczegóły na www.czechowice-dziedzice.zhp.pl.

Zespół "Dzień Dobry" istnieje od lutego 2004 roku. Wspólne muzykowanie wyzwala w nas bardzo silne emocje i ogromną radość. Dążymy do tego, aby nasza muzyka podobnie oddziaływała na każdego słuchacza, dlatego to co gramy, określamy mianem: "pozytywnej akustycznej fali".

Czerpiąc inspiracje z różnych kultur i stylów muzycznych oraz bazując na akustycznym instrumentarium stworzyliśmy bogaty i różnorodny repertuar. Oprócz naszych autorskich kompozycji jest w nim miejsce dla piosenki poetyckiej, filmowej czy też polskich i światowych przebojów w zaskakujących, akustycznych aranżacjach.

Na koncercie w Domu Harcerza zespół zaprezentuje utwory zarówno z płyty "Dzień Dobry Panie Marku" (która zawiera utwory z repertuaru Marka Grechuty), jaki i autorskie piosenki zespołu, w tym kilka premier. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta, rodziców zuchów i harcerzy, przyjaciół, znajomych oraz sympatyków harcerstwa do udziału w tym jakże niezwykłym koncercie.

Czuwaj!

hm. Marek Majewski - rzecznik prasowy hufca

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.