czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 maja 2012
  • 12 maja 2012
  • wyświetleń: 2324

Festiwal Twórczości Dziecięcej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

W sobotę 12 maja o godzinie 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach już po raz dwunasty odbędzie się Festiwal Twórczości Dziecięcej "Uśmiech Dziecka". Wstęp wolny.

Festiwal Twórczości Dziecięcej


W festiwalu wystąpią dzieci i młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu bielskiego. Występy dzieci o charakterze wokalnym, recytatorskim, tanecznym oraz teatralnym będzie oceniać Jury, które następnie wyłoni zwycięzców.

Podczas trwania festiwalu w holu MDK będzie można podziwiać nagrodzone w konkursie prace plastyczne o tematyce "Mój idealny wychowawca", jak również można wziąć udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzą pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Swoje stoisko przygotowała również Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem festiwalu jest Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1 oraz Świetlica Profilaktyczna T. Ch. im. Ojca Pio.

Współorganizatorem imprezy są Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART".

Patronat nad festiwalem objął Starosta Powiatu Bielskiego oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic, którzy ufundowali nagrody na uczestników. Nagrody ufundowały również Zakłady Cukiernicze "Skawa" z Wadowic.

aka / czecho.pl, źródło: Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj