czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 18 maja 2012
  • wyświetleń: 1518

Biblioteka najlepsza w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

W tegorocznej edycji konkursu na najlepszą bibliotekę w powiecie bielskim w 2011/2012, Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach otrzymała Tytuł Biblioteka roku 2011/2012 oraz I miejsce!

biblioteka


Konkurs jest organizowany corocznie przez Starostę Bielskiego przy współpracy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Zarządu Oddziału działającego przy Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej.

Z rąk zastępcy burmistrza Czechowic-Dziedzic Macieja Kołoczka, obecnego na uroczystości, kwiaty wraz z gratulacjami odebrała Instruktor, Danuta Zając.

W trakcie uroczystości wręczono dyplomy uznania za aktywny udział w kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom", a także odznaczenia dla bibliotekarzy naszej książnicy. Medal "W dowód uznania" Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich nadany przez Zarząd Główny SBP otrzymały: Ewa Medoń-Piętka, kierownik filii nr 1 oraz Sylwia Kóska, kierownik filii nr 10.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj