czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1881

Wystawa fotograficzna w MBP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

14 czerwca, podczas corocznego uroczystego spotkania z czytelnikami, odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego pn. "Pocztówki z miasta i gminy Czechowice-Dziedzice" oraz wręczenie nagród laureatom.

Biblioteczne atrakcje na wakacje
Zwycięskie prace można oglądać w bibliotece przy ul. Niepodległości.


W konkursie zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach w ramach projektu "Zysk z dojrzałości. Aktywizacja społeczno-kulturalna osób w wieku 45+" wzięło udział 15 osób, które złożyły łącznie 113 prac. Każda "pocztówka" była wyjątkowa i pokazywała warte zobaczenia, zdaniem autora, zakątki miasta i gminy Czechowice-Dziedzice".

Różnorodność motywów i ujęć była imponująca, dlatego jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem. Jury w składzie: Ewa Kmiecik-Wronowicz - przewodniczący komisji, Marzena Gałecka - sekretarz komisji, Anna Kanik - członek komisji, Magdalena Wygoda - członek komisji, wyłoniło następujących laureatów:
- pierwsze miejsce: Zdzisław Bilik,
- drugie miejsce - Stefania Antonik,
- trzecie miejsce, ex equo - Helena Gil i Barbara Lach.

Laureaci otrzymali nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Zwycięskie prace oraz te, które zostały wyróżnione spośród wszystkich fotografii biorących udział w konkursie, prezentowane są do końca czerwca w bibliotece przy ul. Niepodległości 32/34.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj