czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 września 2012
  • wyświetleń: 5688

Ziemniaczany deser Magdy Gessler

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Po wizycie Magdy Gessler w goczałkowickiej Restauracji Matalmara (obecnie Willa pod złotym ziemniakiem) wprowadzono wiele nowości w karcie dań, w tym "Deser ziemniaczany Pani Magdy".

-----

Restauracja "Matalmara", bądź jak kto woli - "Willa pod złotym ziemniakiem", jest już kilka dni po wizycie Pani Magdy Gessler i w związku z wprowadzeniem karty dań Pani Magdy, pragnie poinformować wszystkich obecnych i przyszłych gości, że "Deser ziemniaczany Pani Magdy" wprowadza w zachwyt nawet najbardziej wybredne podniebienia. Tylu pochwał i słów uznania nie otrzymało chyba jeszcze żadne polskie danie.

Restauracja Matalmara - Willa pod złotym ziemniakiem · fot. pless.pl


- Jak można z ziemniaka "wyczarować" taki deser? - to podstawowe pytanie naszych gości. Tego "ziemniaczanego cudu" dokonała Magda Gessler. Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie jak to smakuje zanim... nie spróbuje.

Karta dań Pani Magdy jest oczywiście o wiele bogatsza i składa się z samych "wspaniałości " zrobionych na bazie ziemniaka, jednakże "ziemniaczany deser", jak powiedział jeden z pracowników "wyrzuca człowieka z butów". Czy warto samemu skosztować? Cena deseru to 10 złotych.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj