czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 5 października 2012
  • wyświetleń: 7396

Flash Mob w Galerii Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sfera" podaj

"Epidemia" opanowała bielską Galerię Sfera! Nie chodzi tu jednak o żadną zakaźną chorobę, lecz o zabawę młodych ludzi, którzy w holu galerii przeprowadzili flash moba.

Ponad tysiąc osób wzięło udział w zorganizowanej w czwartek zabawie na terenie Galerii Sfera. Flash mob zatytułowany "Epidemia" rozpoczął się kilkanaście minut po godzinie 16. Najpierw uczestnicy przeszli holem Galerii Sfera, po czym na wcześniej ustalony znak wszyscy upadli na posadzkę i leżeli w bezruchu przez około minutę.

Flash Mob w Galerii Sfera · fot. Galeria Sfera


Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) to określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem internetu lub SMS-ów.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sfera" podaj