czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 10 listopada 2012
  • wyświetleń: 1836

MBP: polsko-czeski projekt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

W drugiej połowie października miało miejsce podsumowanie projektu "Wszystkie strony kultury", który Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach realizowała wspólnie z Městską Knihovną w Orlovej od lutego 2012roku.

Reklama

Koordynator i organizator projektu odwiedzili wszystkie dzieci biorące udział w przedsięwzięciach zrealizowanych w ramach poszczególnych modułów. Dzieci miały możliwość wypowiedzenia się na temat projektu, wyrażenia swoich opinii - co im się najbardziej podobało i dlaczego.

MBP: polsko-czeski projekt · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Każde uczestniczące w projekcie dziecko otrzymało na pamiątkę folder dokumentujący przebieg realizacji wszystkich działań, także tych w których nie brało bezpośredniego udziału. Zobaczyło, jakie atrakcje czekały na rówieśników uczestniczących w innych modułach.

Wszyscy dostali ponadto kalendarze na 2013 rok, zawierające napisaną i zilustrowaną przez dzieci polskie i czeskie, podczas warsztatów literackich i plastycznych, bajkę oraz drobne upominki - polarowe etui na telefon komórkowy.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85% oraz budżetu państwa w 10%w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj