Rozrywka

  • 11 listopada 2012
  • 31 grudnia 2012
  • wyświetleń: 6593

Sylwester z R.O.D. Relaks-Storczyk

Za nami:

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w
Czechowicach-Dziedzicach zaprasza miłośników dobrej zabawy w niewielkim gronie do organizowanej corocznie (już po raz jedenasty) w Domu Działkowca zabawy sylwestrowej.

W tym roku czas umilać będzie uczestnikom duet muzyczny: Edward Przygoda i Irena Balon. Początek zabawy zaplanowano na godzinę 19.00.

Wstęp to 220 złotych od pary (liczba miejsc ograniczona). Organizator zapewnia - jak co roku - miłą atmosferę, dobrą zabawę, urozmaicone menu oraz dodatkowe atrakcje.

Zapisy są prowadzone u organizatora z wpłatą zaliczki w kwocie 100 zł od pary (lub całości) do dnia 30 listopada. W przypadku wpłaty zaliczki - pozostała kwota powinna być zapłacona do 15 grudnia.

Jako co roku dochód z zabawy zostanie przeznaczony na wsparcie działalności statutowej Ogrodu, w tym na wsparcie projektowanych do realizacji w 2013 roku ogólnodostępnych imprez rekreacyjnych, takich jak: IX Osiedlowy Dzień Dziecka i XI Międzydziałkowy Rajd Rowerowy.

Telefon kontaktowy do głównego organizatora: 603-067-422.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

R.O.D. Relaks - Storczyk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj