czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 16 listopada 2012
  • 17 listopada 2012
  • wyświetleń: 13630

Autostopem po Europie - wideo

Czworo młodych czechowiczan postanowiło w oryginalny sposób spędzić tegoroczne wakacje. Grupa znajomych wybrała się w autostopową podróż po Europie. Efektem wyprawy jest kilkominutowy film.

autostop


Autostopowicze w składzie: Mateusz Sikora, Michał Krzywonos, Kaja Sikora, Magda Żmudzińska rozpoczęli swoją podróż 19 lipca. Młodzi mieszkańcy Czechowic-Dziedzic już pierwszego dnia wyprawy dotarli do Berlina. Później podróż wiodła przez Frankfurt, Francję i jej Lazurowe Wybrzeże, do włoskiej Genui. Podróżnicy wrócili do Polski 10 sierpnia, przebywając łącznie 5000 km.

- Spotkaliśmy naprawdę dużo pozytywnie nastawionych ludzi, którzy ofiarowali swoją pomoc. Bardzo często zdarzało się tak, że naszymi głównymi przewoźnikami za granicą byli sami Polacy, którzy jeżdżą tirami - mówi uczestnik wyprawy, Michał Krzywonos.

- Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na spędzenie przyszłych wakacji to na prawdę polecam wybrać się w taką podróż, która na pewno zmienni nasz punkt patrzenia na świat i pozwoli przeżyć wiele przygód przy tym nie wydając zbędnie pieniędzy na przemieszczanie się - zachęca czechowiczanin.

Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo, nakręconej przez uczestników autostopowych wakacji.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.