czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 grudnia 2012
  • 1 stycznia 2013
  • wyświetleń: 4154

"Hobbit" w kinie w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Kino Świt zaprasza na filmową adaptację książki J.R.R. Tol­kiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", opo­wieść pełną niezwykłych wyda­rzeń i magicz­nych postaci, przed­sta­wia­jąca odwieczną walkę dobra ze złem - "Hobbita".

hobbit


Akcja filmu roz­grywa się na 77 lat przed wyda­rze­niami z "Władcy Pierścieni", opo­wiada histo­rię niziołka Bilba Bag­ginsa, który za namową cza­ro­dzieja Gan­dalfa i kra­sno­luda Tho­rina Dębo­wej Tar­czy wyru­sza, aby pomóc w zna­le­zie­niu Arcy­ka­mie­nia Thra­ina, sta­ro­żyt­nego skarbu kranoludz­kich wład­ców. Towa­rzy­szy im kom­pa­nia Tho­rina skła­da­jąca się z dwu­na­stu przed­sta­wi­cieli jego rasy.

Cała dru­żyna prze­mie­rza Mgliste Góry, gdzie Bilbo wcho­dzi w posia­da­nie tajem­ni­czego artefaktu, sta­cza nie­zli­czoną ilość bitew ze stwo­rami Śród­zie­mia, by w końcu dotrzeć do celu, Samot­nej Góry, w któ­rej Arcy­ka­mie­nia, jak i innych skar­bów, broni Smaug, naj­więk­szy smok swo­ich czasów.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj