czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 10 stycznia 2013
  • wyświetleń: 947

POPP Art: Podróż w Bajkowy Świat

Od września 2012 roku Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art." realizuje program edukacyjny wspomagający rozwój wychowanków POPP "Art.", uczestniczących w zajęciach organizowanych przez placówkę na terenie powiatu bielskiego.

Reklama

W roku szkolnym 2012/2013 program realizowany jest pod nazwą "Podróż w Bajkowy Świat". Zakłada organizację warsztatów artystycznych/plener artystyczny, wycieczek edukacyjnych, konkursu literacko-plastycznego, koncertu końcoworocznego połączonego z wystawą prac/ewaluacja programu.

W październiku/listopadzie zorganizowano 5 wycieczek dla uczestników zajęć POPP "Art.". W ramach programu realizowane są 2 konkursy: literacki na własną bajkę oraz plastyczny o tematyce bajkowej, których rozstrzygnięcie będzie miało miejsce w kwietniu.

Podsumowaniem programu będzie koncert końcoworoczny o tematyce bajkowej, połączony z wystawą prac plastycznych w maju 2013 roku.

ab / czecho.pl

źródło: POPP Art.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.