czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1251

Międzynarodowy projekt biblioteki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach wspólnie z Turčianską Kniznicą w Martinie rozpoczyna realizację nowego projektu pn. "Kulturkowo.

Reklama

Biblioteczne zajęcia rozwijające potencjał twórczy dzieci", którego adresatami są dzieci w dwóch grupach wiekowych - przedprzedszkolnym (nie związane jeszcze z żadną palcówką edukacyjno-wychowawczą) oraz wieku przedszkolnym, a także rodzice, opiekunowie i animatorzy.

Głównym celem projektu jest zachęcenie dzieci poprzez zabawę do korzystania z książek i biblioteki oraz ułatwienie im wejścia w okres szkolny. Podczas wykładów i spotkań szkoleniowych rodzice, opiekunowie i animatorzy zostaną wyposażeni w wiedzę o procesach rozwojowych dziecka, która poprawi ich kontakt z dziećmi oraz pozwoli na spędzanie wolnego czasu w sposób atrakcyjny dla dziecka. W trakcie tych spotkań dzieci będą miały zapewnioną opiekę w bibliotece.

W ramach projektu proponowane są spotkania i wizyty szkoleniowe w Polsce i na Słowacji, zajęcia pokazowe, wykłady tematyczne, zajęcia dla dzieci oraz seminarium podsumowujące za pośrednictwem Internetu.

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj