czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 maja 2013
  • wyświetleń: 963

Czechowicka biblioteka najlepsza!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Po raz kolejny tytuł "Najlepszej Biblioteki w Powiecie Bielskim w roku 2012/2013" otrzymała Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach.

10 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wilkowicach Filii nr 2 w Mesznej odbyło się uroczyste podsumowanie XIII edycji konkursu na najlepszą bibliotekę w powiecie bielskim w 2012/2013.

Konkurs organizowany jest corocznie przez Starostę Bielskiego przy współpracy Książnicy Beskidzkiej i Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Bielsku-Białej. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: "Biblioteka miejscem dla kreatywnych".

Celem konkursu jest promowanie bibliotek wzorowo zorganizowanych, prowadzących aktywną działalność w środowisku lokalnym. Konkurs popularyzuje działalność bibliotek, stanowi dodatkową motywację oraz inspiruje bibliotekarzy powiatu bielskiego do poszukiwania i wprowadzania nowych, ciekawych inicjatyw oraz form integrujących mieszkańców danego regionu.

W tym roku tytuł "Najlepszej Biblioteki w Powiecie Bielskim w roku 2012/2013", już po raz kolejny otrzymała Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach. Ponadto wśród wyróżnionych placówek filialnych znalazły się czechowickie filie nr 1, 2 i 10.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj