
Rozrywka
- 20 września 2013
- wyświetleń: 2105
FreeTrip w klubie Primus
Za nami:
Garage, grunge z punk-rockową perkusją to muzyka, którą możecie usłyszeć 20 września w klubie Primus. Połączenie tych 3 gustów muzycznych pozwala otrzymać oryginalne, szybkie i rwące brzmienie.

Grupa FreeTrip zaprasza na koncert z okazji rocznicy powstania zespołu. Impreza odbędzie się w piątek o godzinie 20.15 w klubie Primus, mieszczącym się przy Placu Wolności 2a w Czechowicach-Dziedzicach. Wejściówka kosztuje 4 zł. Poniżej zamieszczamy link do jednego z nagrań zespołu.
---
Kapela w składzie Adrian Borowy - gitara elektryczna, wokal, Grzegorz Szafran - perkusja oraz Wojtek Burman - gitara basowa, powstała końcem sierpnia ubiegłego roku. Od tego czasu trio pracuje nad nowymi kawałkami na debiutanckie demo. Zespół miał okazję zaprezentować się m.in. na tegorocznych Dniach Czechowic-Dziedzic.
ZOBACZ TAKŻE

27 kwietnia"Dzieciaki czują rocka". Koncert hitów polskiej muzyki rockowej w MDK

11 maja"Ocalić od zapomnienia". Wyjątkowy koncert piosenek lat 20-tych i 30-tych

JutroKoncert charytatywny Stowarzyszenia "Pomoc Raduje". Wystąpi zwycięzca "Szansy na Sukces"

24 maja2. edycja Cavatina Guitar Festival już w maju!

6 czerwcaJuwenalia Podbeskidzia! Sobel, Kaz Bałagane oraz 6 innych artystów zagra w Bielsku-Białej

[FOTO] W Miejskim Domu Kultury wybrzmiały polskie hity lat 60., 70. oraz 80.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.