czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 18 października 2013
  • 16 listopada 2013
  • wyświetleń: 2124

Nabór do "Mega wydarzenia II"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Twoją pasją jest śpiew i chciałbyś się pod tym kątem rozwijać? Lubisz przygody i wyzwania? Przyjdź na "Mega Wydarzenie II" i zaprezentuj swój talent!

żywioły, śpiew


Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach wraz z Urzędem Miejskim zapraszają do udziału w pre­sti­żo­wym wyda­rze­niu muzycz­nym, któ­rego gościem spe­cjal­nym będzie Jacek Stachursky.

Poszu­kiwane są osoby uzdol­nio­ne wokal­nie, które pra­gną prze­żyć wyjąt­kowe chwile na estradzie. Zgło­sze­nia do "Mega Wydarzenia II" można wysy­łać na adres: tenore@interia.pl

Ter­miny prze­słu­chań będą usta­lane indywidualnie. Koor­dy­na­torem pro­jektu jest Dariusz Nurzyń­ski.

---

Żywioły to Oratorium, które ma charakter multimedialnego spektaklu. Narratorem jest strażak, w którego to zawód, poprzez niesienie pomocy bliźniemu, jest wliczone ryzyko związane z otaczającymi nas żywiołami. W Oratorium przedstawiona jest powaga wydarzeń, jak i podania, legendy i historie dotyczące rejonu Czechowic-Dziedzic i okolic. Prapremiera utworu odbyła się 24 sierpnia 2012 w Miejskim Domu Kultury.

BM / czecho.pl, źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj