czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 października 2013
  • wyświetleń: 1024

Wyjazd do Krakowa z biblioteką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim również wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. Wycieczka do tego miasta może być świetną okazją, by przybliżyć się do kultury.

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach organizuje wyjazd do Krakowa. Wycieczka ruszy 16 listopada o godzinie 7.45 z parkingu przy ulicy Mickiewicza. W programie przewidziane są: lekcja muzealna w Komnatach Królewskich, zwiedzanie wystawy Leonardo da Vinci "Dama z gronostajem", czas wolny na Rynku.

Powrót zaplanowano około godziny 19.00. Koszt wyjazdu wynosi 21 złotych. Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Niepodległości 32/34 w pokoju numer 5 lub pod numerem telefonu 215-30-34 do 14 listopada.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj