czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 grudnia 2013
  • 31 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2747

Sylwester z filharmonią w kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt zaprasza do na Sylwestra, podczas którego goście obejrzą transmisję z galowego koncertu Filharmonii Berlińskiej. Cena biletu wynosi 35 zł.

Reklama

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Ten światowej klasy, słynący ze swojej niebywałej precyzji zespół symfoniczny poprowadzi zza dyrygenckiego pulpitu jego szef artystyczny - Sir Simon Rattle. Solistą wieczoru będzie Lang Lang, gwiazda światowej pianistyki, cieszący się popularnością równą artystom pop.

W programie sylwestrowego koncertu nie zabraknie tanecznych rytmów, jednak nie będą to wiedeńskie walce, marsze i polki. Filharmonia Berlińska już po raz kolejny złamie tradycję: usłyszymy m.in. fragmenty ormiańskiego baletu "Gajane" Chaczaturiana (w tym popularny "Taniec z szablami"), a także znane utwory Brahmsa i inspirowane nimi dzieła Dvořáka. Gratką dla melomanów będzie rzadko grywana kompozycja Hindemitha.

Koncert trwa około jednej godziny i 40 minut (bez przerwy).

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj