Rozrywka

  • 9 maja 2014
  • wyświetleń: 1469

Wymyśl grę i wygraj nagrodę

Czy kiedykolwiek pomyślałeś o tym, by zrobić grę planszową? Jeśli nie, to teraz możesz to uczynić, a przy okazji wygrać nagrody pieniężne.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kaniowie wraz z http://www.gminabestwina.info ogłaszają Konkurs na grę planszową z użyciem pionków i kostki, której fabuła toczyć się będzie na terenie Kaniowa.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych i można wziąć w nim udział zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, nie przewiduje się podziału na kategorie wiekowe.

Ocenie podlegać będzie wykonanie samej planszy, a także inwencja i pomysłowość autorów w skonstruowaniu fabuły samej gry. Istotne znaczenie będą miały również zwięzły opis i zasady, których muszą przestrzegać gracze.

Zdobywca I miejsce otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 300 złotych, za zdobycie II miejsca - 200 złotych i 100 złotych za miejsce III.

BM / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.