czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 5113

Super Premiery: wystąpi Stachursky

Za nami:

W piątkowy wieczór 6 czerwca - czechowiczanin Jacek Stachursky zaśpiewa na 51. KFPP Opole 2014. Znany artysta i zarazem radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, wystąpi w koncercie Super Premiery. Zaprezentuje swój najnowszy utwór - "Najwyższy czas".

jacek stachursky
Stachursky · fot. gekon


Ewelina Lisowska, Halina Mlynkowa, Kombii, Maciej Maleńczuk i właśnie Jacek Stachurski, to tylko niektórzy artyści zakwalifikowani do koncertu Super Premiery, który zainauguruje dzisiejszego wieczoru 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki - Opole 2014. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert gwiazd, stających do walki ze swoimi premierowymi utworami.

Piosenki zaprezentowane w konkursie zawalczą o nagrodę im. Karola Musioła, jedną z ważniejszych nagród Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. W tym roku komisja kwalifikująca piosenki nie miała łatwego zadania. 10 premierowych utworów wybrano spośród aż dwustu zgłoszonych do konkursu!

Dzisiejszego wieczoru wszystko będzie jednak zależało od publiczności. I to nie tyle tej w opolskim amfiteatrze, co głównie tej zgromadzonej przed telewizorami. Zwycięski utwór zostanie bowiem wybrany w drodze głosowania w systemie sms i audotele.

Jacek Stachurski ma w tej mierze doskonałe doświadczenia, bo - przypomnijmy - w 2006 roku, właśnie głosami publiczności, zdobył statuetkę Słowika na festiwalu w Sopocie. Wszystkim mieszkańcom przypominamy, że dzisiejszego wieczoru, kiedy liczył będzie się każdy głos, Jacek będzie potrzebował naszego wsparcia...

Festiwalowa transmisja rozpocznie się o godzinie 20.20 w TVP 1 i TVP 1 HD.

ŁP

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.