czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 15 sierpnia 2014
  • 9 września 2014
  • wyświetleń: 10778

Foto-temat: Piknik Rodzinny

7 września na Placu Jana Pawła II po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny otwierający Jesienną Szkołę Profilaktyki. Impreza zorganizowana przez Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych była imprezą bezalkoholową promującą zdrowy styl życia.

Reklama

Uczestników pikniku oraz zaproszonych gości przywitał Burmistrz Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Joanna Badowska. Przedstawiciele władz miasta podkreślili istotną rolę działalności profilaktycznej oraz zachęcali mieszkańców do rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Jesienna Szkoła Profilaktyki: Piknik Rodzinny - 07.09.2014 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Dla dzieci przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i zamki, z których mogły korzystać nieodpłatnie. Dzieci mogły też skorzystać ze stoiska z malowaniem twarzy, przejechać się kolejką, poczęstować się watą cukrową oraz zobaczyć pokaz baniek mydlanych. Stróże prawa uczyli najmłodszych w jaki sposób bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Dużym powodzeniem cieszyły się też stoiska przygotowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przy których znajdowały się ulotki i broszury oraz każde dziecko otrzymało mleczko. Swoje stoisko i kramik z wykonanymi przez siebie pracami prezentowała również Świetlica socjoterapeutyczna "Zatoka".

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy, że dali wspaniały przykład jak wspaniale można się bawić bez alkoholu i już zapraszamy na przyszłoroczny piknik. Jednak przede wszystkim pragniemy serdecznie podziękować naszym sponsorom, darczyńcom i przyjaciołom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu pikniku. I tak dziękujemy Panu Mariuszowi Fiedorkowi z czechowickiego oddziału Kasy Stefczyka oraz Państwu Hulbój z kawiarni "Malinowa - Asteria", funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, strażakom z OSP oraz ratownikom Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice, pracownikom Miejskiego Ośrodka Terapii Uzależnień oraz firmie Agrocomex za ufundowanie pysznego mleczka oraz przedstawicielom Biura Regionalnego Oriflame z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.