czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2014
  • 4 września 2014
  • wyświetleń: 1609

Zajęcia Szkrabów w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia adresowane do dzieci 3 i 4-letnich oraz 5-latków, które już od najmłodszych lat przejawiają potrzebę kontaktu z muzyką, odczuwają ją w naturalny sposób i wyrażają ruchem.

Reklama

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Dzieci spotykają się w grupach liczących do 10 osób, a zajęcia trwają 55 minut. W ich trakcie zajęć dzieci śpiewają, tańczą, bawią się, grają na prostych instrumentach, uczą się prostych rymowanek, wierszyków, inscenizacji muzyczno-ruchowych i trudniejszych układów tanecznych. Wszystkie te zabawy i ćwiczenia prowadzą do jednego celu - wspólnego występu na scenie widowiskowej przed licznie zgromadzoną publicznością.

Pięciolatki dwukrotnie prezentują swoje umiejętności (w maju na Gali MDK i w czerwcu - podczas samodzielnego programu). Układy tej grupy wiekowej zostaną w tym roku wzbogacone o kroki podstawowe tańców latynoamerykańskich (samba i cha-cha).

Jeżeli dziecko nie może być obecne na zajęciach ma możliwość uczestniczenia w spotkaniu innej grupy. Zajęcia prowadzi Joanna Distel - pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, instruktor i choreograf tańca.

Pierwsze zajęcia odbędą się:

Grupa 3 i 4-latków:
2 września (wtorek) o godz. 17.00 i 18.00
4 września (czwartek) o godz. 17.00.

Grupa 5-latków:
1 września (poniedziałek) o godz. 17.30
4 września (czwartek) o godz. 18.00.Szkraby tańczą i śpiewają już siódmy rok! Zapisy prowadzi i informacji udziela sekretariat MDK.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj