czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 września 2014
  • 17 września 2014
  • wyświetleń: 1692

Turniej Summoner Wars

Za nami:

Summoner Wars to szybka, dynamiczna gra karciana w realiach fantasy. Gracze wcielają się w tytułowych Przywoływaczy - potężne byty, które prowadzą swe rasy na podbój świata Itharia. Miłośnicy gry zagrają w nią już 17 września.

Mechanika Summoner Wars w prosty i niezwykle przemyślany sposób łączy elementy strategii, opartej na umiejętnym konstruowaniu talii (jakie znamy z kolekcjonerskich karcianek) z elementami taktyki, bardziej znanymi z figurkowych gier bitewnych. Podczas rozgrywki gracze przywołują i przemieszczają po polu bitwy swoje jednostki, używając ich mocy i specjalnych zdolności, siejąc spustoszenie w szeregach wroga.

Turniej Summoner Wars


Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na turniej w grę karcianą Summoner Wars w Planszowicach. Turniej obędzie się w środę, 17 września o godzinie 18.00 i potrwa około 3 godzin.

Jeśli nie wiesz, czym jest Summoner Wars, to zapraszamy do przyjścia i sprawdzenia. Jest to jedna z tych gier, które mają proste zasady, ale trzeba włożyć dużo pracy, aby wygrywać z przeciwnikami. Oto przykładowa rozgrywka:Turniej wraz z wynikami jest oficjalnie zgłaszany do ogólnopolskiej ligi Summoner Wars. Zasady turnieju są dostępne na stronie:
summonerwars.pl/turniej/128

Nie trzeba się nigdzie rejestrować. Wystarczy przyjść przed 18.00. Jeśli przyjdziesz wcześniej, to na miejscu zawsze będzie ktoś, kto nauczy Cię zasad.

Pytania można zadawać na maila: sklep@planszowice.pl lub na naszym fanpage na Facebooku.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.