czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 2 października 2014
  • wyświetleń: 3254

Festyn rodzinny w SP 7

W sobotę, 20 września na terenie SP7 odbył się festyn rodzinny. W tym roku oprócz dobrego humoru dopisała także pogoda.

Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe, m.in. rzut gumiakiem, żonglerka, skoki w workach. Zdeterminowani uczestnicy z wielkim zapałem i zaangażowaniem brali udział w poszczególnych dyscyplinach. Dzieciom szczególnie do gustu przypadły dmuchane zamki.

Wiele emocji wywołał także mecz rodzice kontra uczniowie, który zakończył się remisem (9:9). Zawodnicy mogli liczyć na życzliwy doping ze strony publiczności.

Festyn rodzinny w SP 7 - 20.09.2014 · fot. SP 7


Oprócz licznych konkurencji sportowych na uczestników festynu czekały jeszcze inne atrakcje, takie jak loteria fantowa, wystawa i kiermasz prac uczniów SP7, a także pyszny bufet.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania festynu serdecznie dziękujemy. Bez Waszej pomocy i zaangażowania na pewno zabawa nie byłaby tak udana. Szczególne podziękowania kierujemy do głównych sponsorów festynu, firm i instytucji takich jak:j Stara Kablownia, FM GROUP, OSK Wizner, Cukiernia Asteria, Kasa Stewczyka, Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Wulkanizacja Jerzy & Daniel Nowak, Państwo Monika & Tomasz Kopeć, @Mik’s s.c. Szkoła Językowa Jerzego Mika, Punkt Usługowo-Szewski Szymon Krzempek oraz rodzice.

Anna Perłowska

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.