czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 października 2014
  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 1528

V Noc Gier Planszowych

Za nami:

Noc Gier Planszowych ma na celu zebranie, w jednym miejscu i jednym czasie, wszystkich fanów gier planszowych. Znajdziesz tu ludzi do gry w najbardziej niespotykane tytuły. Można śmiało przynieść swoje gry, którymi oczarujecie pozostałych uczestników imprezy.

Planszowice
V Noc Gier Planszowych, odbędzie się w sobotę, 18 października. Start o godzinie 18.00 i gra toczy się do ostatniego gracza.

V Noc Gier Planszowych


Podczas V Nocy odbędzie się spotkanie z współtwórcami gry Euro-Cash połączone z pokazami tej gry. Jest to gra ekonomiczna wprowadzająca graczy w realia biznesowe panujące na polskim rynku.

W trakcie nocy odbywać się będą mini-turnieje gier planszowych, w takie tytuły jak Carcassonne, Wsiąść do pociągu: Europa, 7 Cudów świata czy Smallworld.

Przyjdź całą rodziną i zgarnij bon na darmowe wypożyczenie gry do domu!

Darmowe granie - masz możliwość darmowego zagrania w najróżniejsze gry planszowe i co chyba jeszcze ważniejsze - możliwość poznania innych zapaleńców gier planszowych.

Zapraszamy do sklepu Planszowice przy ulicy Józefa Piłsudskigo 8!

Można śledzić bieżące aktualizacje wydarzenia na Facebooku, a także na stronie internetowej sklepu Planszowice.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.